palsatech-headerkuva
"Laadusta tinkimättä. Ympäristöä kunnioittaen"
_CA_3563
"Kullanarvoinen tieto. Ilman kalliita investointeja"
_CA_3524
"Kaikki mitä tarvitset. Ja vähän enemmän"
DSC08369
"Vähemmän investointeja. Enemmän tuloksia"
PlayPause

Yhteystiedot

Palsatech Oy
Verkkokarintie 11
94900 Kemi
FINLAND

Myynti
info@palsatech.fi

Mika Alasuutari
Toimitusjohtaja
+358 4051 44505
mika.alasuutari@palsatech.fi

Hannu Ahola (M.Sc.)
Päägeologi
+358 4150 47348
hannu.ahola@palsatech.fi

Petri Talma
Tuotanto- ja kunnossapitopäällikkö
+358 44 7099 702
petri.talma@palsatech.fi

Maiju Määttä
Projektipäällikkö, kaivosgeologia
+358 44 035 5858
maiju.maatta@palsatech.fi

Riku Aho
Toimitusjohtaja (Palsatech Global), kansainvälinen myynti
+358 44 200 4727
riku.aho@palsatech.fi

Jouni Jaakola
Kenttäpäällikkö
+358 50 360 8254
jouni.jaakola@palsatech.fi

Niina Pohjanen
Projekti-insinööri
+358 40 718 7155
niina.pohjanen@palsatech.fi

Johanna Alasuutari
Henkilöstö- ja hallintopäällikkö
+358 40 707 8831
johanna.alasuutari@palsatech.fi

Laskutustiedot :

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Verkkolaskuosoite: 003725914036

OVT-tunnus: 003725914036

Y-tunnus: 2591403-6

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Palsatech Oy ( OpusCapita skannauspalvelu)

PL 36863

0063 LASKUNET