palsatech-headerkuva
"Laadusta tinkimättä. Ympäristöä kunnioittaen"
_CA_3563
"Kullanarvoinen tieto. Ilman kalliita investointeja"
_CA_3524
"Kaikki mitä tarvitset. Ja vähän enemmän"
DSC08369
"Vähemmän investointeja. Enemmän tuloksia"
PlayPause

Yhteystiedot

Palsatech Oy
Verkkokarintie 11
94900 Kemi
FINLAND

Myynti
info@palsatech.fi

Mika Alasuutari
Toimitusjohtaja
+358 4051 44505
mika.alasuutari@palsatech.fi

Hannu Ahola, M.Sc., FAusIMM
Päägeologi
+358 4150 47348
hannu.ahola@palsatech.fi

Petri Talma
Operatiivinen johtaja
+358 44 7099 702
petri.talma@palsatech.fi

Maiju Määttä
Geologiaosaston päällikkö
+358 44 035 5858
maiju.maatta@palsatech.fi

Riku Aho
Toimitusjohtaja (Palsatech Global), kansainvälinen myynti
+358 44 200 4727
riku.aho@palsatech.fi

Jouni Jaakola
Kenttäosaston päällikkö
+358 50 360 8254
jouni.jaakola@palsatech.fi

Johanna Alasuutari
Hallinto- ja henkilöstöjohtaja
+358 40 707 8831
johanna.alasuutari@palsatech.fi

Anna-Kaisa Isojärvi
Projektikoordinaattori
+358 50 384 9051
anna-kaisa.isojarvi@palsatech.fi

Henrik Mesimäki
Markkinointisuunnittelija
+358 40 513 7334
henrik.mesimaki@palsatech.fi

 

 

    Laskutustiedot :

    Palsatech Oy:n osoite on:

    PALSATECH OY

    VERKKOKARINTIE 11

    94900 KEMI

    FINLAND

     

    Verkkolaskutustiedot:

    Operaattori: Apix Messaging Oy

    Verkkolaskuosoite: 003725914036

    OVT-tunnus: 003725914036

    Y-tunnus: 2591403-6

     

    Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

    Palsatech Oy (Apix skannauspalvelu)

    PL 16112

    00021 LASKUTUS

    Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan. 

    Palsatech Oy:n sähköpostiskannauksen osoite:

    003725914036@procountor.apix.fi